<< POSŁUCHAJ >> | << POBIERZ >>

Od lipca 2018 roku multiagenci współpracujący z PZU SA mają w ofercie nowe, indywidualne ubezpieczenie zdrowotne – PZU Plan na Zdrowie. Produkt pomaga w codziennym dbaniu o zdrowie, zapewniając dostęp do ponad 2 tys. prywatnych placówek medycznych w całym kraju oraz  wspiera klientów w trudnych momentach, takich jak nieszczęśliwy wypadek, ciężka choroba czy nowotwór złośliwy.

W strategii PZU ważnym elementem jest zdobycie pozycji lidera ubezpieczeń zdrowotnych i w tym kierunku aktywnie zmierzamy. Wprowadzenie PZU Planu Na Zdrowie doskonale się w to wpisuje. Produkt jest prosty zarówno z punktu widzenia klienta, jak i multiagenta. Proces sprzedaży jest bardzo intuicyjny, tak naprawdę wystarczy kilka kliknięć, by wystawić polisę – mówi Łukasz Heinowski, dyrektor Biura Sprzedaży Multiagencyjnej i Brokerskiej PZU SA, gość 34 odcinka podcastu „Rozmowy bez asekuracji”. – Najważniejsze jest jednak to, że klient otrzymuje ochronę, którą rozumie i która mu się przyda w sytuacji poważnych zachorowań, a także w codziennym dbaniu o zdrowie.

Wystąpienie poważnego problemu zdrowotnego wymaga natychmiastowej reakcji, aby jak najszybciej rozpocząć diagnostykę, podjąć skuteczne leczenie i zapobiec ryzyku powikłań. PZU w ramach ubezpieczenia PZU Plan na Zdrowie obejmuje ochroną ubezpieczeniową osoby dotknięte:

  • nieszczęśliwym wypadkiem, skutkującym m.in.: złamaniem, porażeniem i uszkodzeniem narządów (ubezpieczenie podstawowe – Plan na Zdrowie);
  • ciężką chorobą: np. udarem, ropniem mózgu, zapaleniem mięśnia sercowego, stwardnieniem rozsiany (ubezpieczenie dodatkowe W Ciężkiej Chorobie);
  • nowotworem złośliwym, w tym coraz częściej diagnozowanymi u Polaków: czerniakiem złośliwym, nowotworem złośliwym piersi, nowotworem złośliwym szyjki macicy i nowotworem złośliwym płuc (ubezpieczenie dodatkowe W Leczeniu Nowotworu).

Osoby zmagające się z konsekwencjami nieszczęśliwego wypadku oraz ciężkiej choroby otrzymają dostęp do specjalistach konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych w sieci medycznej PZU Zdrowie. W razie zdiagnozowania nowotworu złośliwego PZU zapewni organizację drugiej opinii medycznej oraz konsylium lekarskiego, a także wsparcie finansowe, które pacjent może przeznaczyć na dowolny cel np. na nierefundowaną terapię farmakologiczną.

Ubezpieczenie można rozszerzyć również o opiekę medyczną na co dzień (ubezpieczenie dodatkowe W Trosce o Ciebie), w ramach której dostępne są m.in. wizyty u specjalistów (bez skierowania), badania diagnostyczne i zabiegi rehabilitacyjne. Co ważne, wizyta u lekarza POZ odbywa się w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych, a u specjalisty – w ciągu 5 dni.

Zarówno multiagenci, jak i ich klienci są pozytywnie zaskoczeni ceną Planu na Zdrowie. Roczne leczenie następstw nieszczęśliwych wypadków lub ciężkich chorób może kosztować zaledwie 30 gr. dziennie. Koszt leczenia następstw nieszczęśliwych wypadków i nowotworów złośliwych wynosi 1,2 zł dziennie. Za ok 6 zł dziennie gwarantujemy kompleksowe leczenie ambulatoryjne przez rok bez względu na przyczynę wystąpienia choroby wraz zabiegami rehabilitacyjnymi. To korzystna cenowo, jakościowa oferta  – wyjaśnia Łukasz Heinowski. – Klienci coraz częściej oczekują od multiagenta kompleksowej obsługi. To oznacza konieczność poznawania nowych produktów i doskonalenia umiejętności sprzedażowych, ponieważ o zdrowiu rozmawia się inaczej, niż o samochodzie czy mieszkaniu. Dla pośredników to jest wyzwanie, ale coraz więcej z nich wychodzi mu naprzeciw – podsumowuje.

Jeszcze w tym roku multiagenci współpracujący z PZU będą mogli skorzystać z dedykowanego ubezpieczenia zdrowotnego. – Najlepiej przekonać się osobiście, jak działa takie ubezpieczenie, dlatego szykujemy rozwiązanie przygotowane specjalnie dla naszych pośredników. Szkolenia są bardzo istotne, ale nic nie zastąpi własnego doświadczenia – dodaje Łukasz Heinowski.

<< POSŁUCHAJ >> | << POBIERZ >> | << SUBSKRYBUJ W iTUNES >>
<< SUBSKRYBUJ W ANDROID >> | SUBSKRYBUJ W SPOTIFY >>

#34-Facebook