<< POSŁUCHAJ >> | << POBIERZ >>

Wielu małych i średnich przedsiębiorców boryka się z problemem niezapłaconych faktur. Mniejsze firmy nie posiadają działów windykacyjnych, a ich płynność finansowa często bywa zagrożona z powodu opóźnionych i niezrealizowanych płatności. Czy pośrednik ubezpieczeniowy może być pomocny w takiej sytuacji?

Gościem 54. odcinka podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez asekuracji” jest Piotr Maciągowski z firmy e-Kancelaria, który na rynku usług finansowych i ubezpieczeniowych działa już prawie 20 lat. Teraz buduje nową sieć dystrybucji i zaprasza do współpracy agentów i multiagentów.

e-Kancelaria zajmuje się m.in. windykacją, „odfrankawianiem” kredytów i odzyskiwaniem środków z polisolokat, służąc pomocą zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

„Pośrednicy coraz częściej rozszerzają podstawową ofertę produktową o dodatkowe rozwiązania i usługi, chcąc wzmocnić biznes bazujący wyłącznie na komunikacji” – zauważa Piotr Maciągowski.

Czy warto zaoferować swoim klientom pomoc w odzyskaniu środków z niezapłaconych faktur? O tym posłuchacie w tym odcinku podcastu.

<< POSŁUCHAJ >> | << POBIERZ >> | << SUBSKRYBUJ W iTUNES >>
<< SUBSKRYBUJ W ANDROID >> | SUBSKRYBUJ W SPOTIFY >>

RBA#54-Twitter.png